Prodej, Rekreační areál Riviéra v okrajové části obce Velká Hleďsebe, okr. Cheb , 32 755m²

Velká Hleďsebe

32 000 000 Kč

Popis nemovitosti

K prodeji Vám nabízíme objekt Riviéra o celkové rozloze 32 755m2, který se nachází v okrajové části obce Velká Hleďsebe v území rekreace. Severní a Západní hranicí pozemek sousedí s lesním pozemkem, dále pak se silnicí I. třídy Cheb – Plzeň. Východní stranou sousedí s místní obslužnou komunikací a loukami. Jižní strana sousedí s chatovou osadou. Areál je celý oplocen a má dvě vodní plochy. Západní slouží ke sportovnímu rybaření, východní dříve sloužila jako přírodní koupaliště. Areál je napojen ze severovýchodní strany z místní obslužné komunikace sloužící pro areál Riviéra přes parkoviště pro návštěvníky. 

Objekt můžeme rozdělit na tři části. Přičemž první stavba se nachází po příjezdu do Riviéry na levé straně. V horní části jsou navržené apartmány, které je potřeba dostavět. V dolní části objektu je zamýšlena restaurace a wellness.

V pomyslné druhé části objektu je stavba ve tvaru parníku, kde se nachází 16 apartmánu ve kterých je potřeba dodělat recepci, podlahy a obklady v koupelnách. Hned vedle se nachází srub, který je již zkolaudovaný a naproti stavbám se musí vybudovat sportoviště (tenisové kurty, mini golf) a koupaliště.

Ve třetí části je vodní plocha, která se dá využít k rekreačnímu rybaření a kolem lze vybudovat několik chatek k ubytování.


V případě dalších otázek a zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Cena32 000 000 Kč včetně provize
Ev. číslo01090
KategorieUbytování
LokalitaVelká Hleďsebe
OkresCheb
Plocha užitná2.591 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lubor Pašťalka
Lubor Pašťalka

+420 725 435 252
[email protected]