Prodej chata, 36 m² - Slatiňany - Kunčí

Slatiňany - Kunčí

1 700 000 Kč

Popis nemovitosti

Chtěli byste trávit víkendy a prázdniny v krásné přírodě, přitom nedaleko města a veškeré občanské vybavenosti, užívat si turistiky, cyklistiky, koupání, ale i relaxování v klidu a zeleni zdejších lesů? Pak pro Vás máme ojedinělou nabídku prodeje zděné chaty o celkové užitné ploše 54 m2.

Chata stojí na pozemku o celkové velikosti 478 m2 v zahrádkářské osadě Borek u Slatiňan, je celá podsklepená (18 m2), vstup do sklepa je z venku po schodech z boku chaty. Do chaty vejdeme po schodech přes verandu. V přízemí (18 m2) je místnost s kuchyňkou a posezením, po schodech jdeme do patra (18 m2), kde je možnost přespání. Z verandy je také vstup na toaletu. Pod verandou je uzamykatelný úložný prostor.

Zahrada je obdélníkového tvaru o rozměrech cca 10x47,5 m a díky umístění chaty je na ní klid a soukromí. Před chatu se dostaneme z příjezdové cesty a lze zde zaparkovat automobil.

Na pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou přivedenou do domu. Odpad je sveden do jímky, elektřina je napojena přes podružné měřidlo na hlavní rozvaděč společný pro celou osadu, kde je celkem 26 chat. Pitná voda je dostupná v hlavní budově.

Velkou výhodou je rychlý dojezd do Slatiňan (2 km), ale i Chrudimi (7 km).

Ráda Vás přivítám na prohlídce chaty:)

Cena1 700 000 Kč
Ev. číslo01078
KategorieChata
LokalitaSlatiňany - Kunčí
OkresChrudim
Velikost2 pokoje
Plocha užitná36 m²
Plocha podlahová54 m²
Plocha pozemku478 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
Sklepano (18 m²)
KomunikaceZpevněná
VodaStudna
OdpadJímka
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Kamila Pleskotová
Kamila Pleskotová

+420 720 750 276
[email protected]